Podlahová a stavebná chémia / P.č.: P1138140

Opravná sada na svetlé laminátové a drevené podlahy 50 g

15,99 € s DPH (Uvedená cena je za 1 bal)

Vyberte si počet balení ( 1 balenie = 1 bal):

Doprava zdarma pri nákupe nad 120,00 € s DPH

Neviete sa rozhodnúť a chcete vidieť podlahu v skutočnosti? Radi vám zašleme vzorku

Mám záujem o vzorku

Prezrite si ako vyzerá podlaha v rôznych miestnostiach, napríklad aj u vás v obývačke

Spustiť Room Designer

Naše podlahy je možné zakúpiť aj u našich predajcov zastupujúcich jednotlivé kraje

Zobraziť predajcov

Máte otázky? Sme tu pre vás, stačí sa len spýtať a my vám radi odpovieme

Spýtajte sa odborníka

Parametre produktu

 • Typ výrobku Oprava povrchu podláh
 • Použitie Na laminátové a drevené podlahy

Popis produktu

Opravná sada Parador pre svetlé podlahy obsahuje dve farebné fľaše s jednou svetlou a jednou tmavou farbou, ktoré je možné miešať a viesť tak k požadovanému farebnému výsledku.

Obsah: 1 tuba základného prostriedku 50g, 1 fľaška pigmentu H1, 1 fľaška pigmentu H2, 1 špachtľa, Návod na použitie.

Na stiahnutie

Video

Referencie

Otázky a odpovede

 • Bielikova
  10.12.2018
  Dobrý deň, chcem sa spýtať pomôže táto sada na takú menšiu ryhu na svetlej podlahe a ako sa používa..... Bielikova 
  11.12.2018
  Dobrý deň pani Bieliková, tento prípravok presne na to slúži - na zakrytie drobnejších povrchových ryh. Návod budete mať v príbalovej informácii. Použitie je jednoduché: stačí si do nejakej nádoby vytlačiť pastu (nájdete ju v balení) a do nej po kvapkách pridávate pigment pre dosiahnutie čo najbližšieho odtieňa.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Opravná sada na svetlé laminátové a drevené podlahy 50 g

Produkty Parador kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú "pôdu" pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená "living performance".

Pre nás, dizajn je vyjadrením osobnosti: kladie dôraz na individualitu a nezávislosť myšlienok. Náš interný tím dizajnérov a spolupráca s vynikajúcimi osobnosťami z medzinárodnej dizajnérskej scény sú zárukou tohto rozsahu. Výsledkom sú presvedčivé a neobvyklé produkty, ktoré podčiarkujú tvrdenie, že Parador je kreatívny leader.

Obytné priestory sú vyjadrením našho individuálného prístupu k životu a našich vlastných individuálnych potrieb. Mať vysoké požiadavky znamená, uvedomovať si význam kvality. V Parador sa snažíme zjednotiť toto povedomie o kvalite so zmyslom pre praktickosť, so zmyslom pre dobu, v ktorej žijeme.

Podlahy Parador sa vyznačujú funkčným zložením a inteligentnými technológiami. Napríklad náš patentovaný click systém zaručuje ľahkú inštaláciu, impregnácia hrán chráni pred vlhkosťou a vrchná nášlapná vrstva zaisťuje veľmi vysokú odolnosť. Naše testy ukazujú, že podlahy sú vhodné aj pre najnáročnejšie použitie.

Parador ponúka špičkovú kvalitu "Made in Germany". Naše dlhoročné skúsenosti poskytujú slušný základ pre neúnavné úsilie stále rozvíjať naše odborné znalosti vo všetkých relevantných oblastiach. Kvalita produktov spojená s brilantnými dekormi a perfektné dielenské spracovanie charakterizuje dokonalý vzhľad inštalácií Parador.