Náš dlhodobý partner FILO stavebno obchodná spoločnosť z Nitry zabezpečil správny výber podlahy pre rekonštrukciu miestnosti. Zákazník si vybral laminátovú podlahu PARADOR DUB century prírodný P1601432

Čítať článok

Realizácia krásne teplého dekoru, ktorý sa stal veľmi obľúbeným. Kompozitná podlaha v dekore dub Inifinity prírodný, ľahko kombinovateľný a elegantný. Pozrite sa na realizáciu nášho partnera z Nitry. 

Čítať článok

Realizácia nášho obchodného partnera z Nitry - FILO stavebno obchodná spoločnosť, ktorá realizovala pokládku kompozitnej podlahy PARADOR Vinyl Trendtime 5 Betón šedý P1744817 v kombinácii so soklovými lištami PARADOR SL18 biela P1745383

Čítať článok

Kompozitná podlaha PARADOR SPC Basic 5.3 Dub Infinity prírodný P1744607

Realizácia nášho šikovného partnera FILO Stavebno obchodná spoločnosť, ktorá sídli v meste Nitra (na západe Slovenska). Realizácia prebiehala neďaleko nitry v RD. Zákazník si vybral jednu z našich populárnych kompozitných podláh z kolekcie SPC Basic 5.3 v dekore Dub Infinity prírodný P1744607. Rozmer jednotlivých lamiel podlahy je 1209 mm na dĺžku a 225 mm na šírku. Hrúbka lamiel je 5.3 mm.

Čítať článok

Tentokrát ide o realizáciu kompozitnej podlahy SPC Basic 5.3 v dekore Dub Royal svetlo bielený 1743006

Podlaha má rozmer lamiel 1209 mm na dĺžku a 225 mm na šírku a hrúbku lamiel 5.3 mm. Pod túto podlahu sa odporúča použiť parozábranu. Pokládku podlahy si zákazník realizoval svojpomocne. Avšak v prípade, že si na to zákazník netrúfa sám, je možnosť objednať si pokládku priamo vo FILO. 

Čítať článok

Kompozitná podlaha SPC Dub Infinity prírodný. Stabilná, tichá a vodeodolná.

Živá štruktúra pôsobí dojmom skutočnej a prírodnej podlahy. Táto štruktúra zdôrazňuje prvky typické pre drevo, ako napríklad hrče a nápadné zrná. Podlaha má 4V drážky a vytvára celkový autentický dojem pre krásny a útulný domov. Podlaha vo formáte 1209 x 225 x 5,3 mm. Podlaha je robustná, antibakteriálna a ľahko sa o ňu stará. Elastická podlahová krytina je vhodná pre podlahové kúrenie. 

Čítať článok

Náš obchodný partner FILO Stavebno obchodná spoločnosť z Nitry pomohol zákazníkovi s výberom podlahy presne podľa požiadaviek. Zákazník si vybral predĺžené lamely v rozmeroch 2200 mm na dĺžku a 235 mm na šírku a s hrúbkou lamiel je 8 mm. Ekvivalentom k tejto podlahe je aj kompozitná podlaha Modular ONE Dub Pure prírodný 1730766, ktorá má lamely s rozmermi 1285 mm x 194 mm. Pokládku si zákazník realizoval svojpomocne, avšak vždy je možnosť si pokládku objednať v prípade, že si zákazník na to sám netrúfa. Vzorky podláh, ako aj profesionálne poradenstvo nájdete v ich showroome v Nitre.

Čítať článok

Realizácia laminátovej podlahy v dekore prírodného dreva: Dub Tradition prírodný 1601449 v Smolinskom.

Čítať článok

Realizácia drevenej podlahy: Drevená podlaha dub Rustikal oak white Mattlac 1518250 v Skalici.

Firma Klúčnik s.r.o. z Holiča realizovala pokládku drevenej podlahy od PARADOR. Skvelé tepelno izolačné vlastnosti dreva či pravidelná štruktúra dreva vytvára príjemnú atmosféru domova. Najviac vynikne vo veľkoformátových parketách, kedy opticky zväčší priestor. Lamely tejto podlahy majú rozmery 2200x185x11,5 mm a inštalácia prebiehala klik systémom. 

Pod podlahou bola použitá podložka : Parador Akustik - Protect 100 - 1744868 1,8 mm PU s parozábranou.

Čítať článok

Realizácia laminátovej podlahy: PARADOR Trendtime 3 Dub Studioline prírodný (stromčekový vzor) v Čechynciach. Predajca podláh z Nitry firma FILO Stavebno obchodná spoločnosť realizoval pokládku laminátovej podlahy od PARADOR. Obľúbený a nadčasový vzor Herringbone svojou štruktúrou a prevedením krásne zvýraznil a zväčšil obývací priestor. V kombinácií s bielymi lištami a doplnkami zvýrazňuje jeho prírodnú matnú štruktúru.

Čítať článok

Realizácia v rodinnom dome v Radoli, kde sme okrem pokládky zabezpečovalo zrezávanie drevenej podlahy na schody.

Čítať článok