Realizácia laminátovej podlahy v dekore prírodného dreva: Dub Tradition prírodný 1601449 v Smolinskom.

Čítať článok

Realizácia drevenej podlahy: Drevená podlaha dub Rustikal oak white Mattlac 1518250 v Skalici.

Firma Klúčnik s.r.o. z Holiča realizovala pokládku drevenej podlahy od PARADOR. Skvelé tepelno izolačné vlastnosti dreva či pravidelná štruktúra dreva vytvára príjemnú atmosféru domova. Najviac vynikne vo veľkoformátových parketách, kedy opticky zväčší priestor. Lamely tejto podlahy majú rozmery 2200x185x11,5 mm a inštalácia prebiehala klik systémom. 

Pod podlahou bola použitá podložka : Parador Akustik - Protect 100 - 1744868 1,8 mm PU s parozábranou.

Čítať článok

Realizácia laminátovej podlahy: PARADOR Trendtime 3 Dub Studioline prírodný (stromčekový vzor) v Čechynciach. Predajca podláh z Nitry firma FILO Stavebno obchodná spoločnosť realizoval pokládku laminátovej podlahy od PARADOR. Obľúbený a nadčasový vzor Herringbone svojou štruktúrou a prevedením krásne zvýraznil a zväčšil obývací priestor. V kombinácií s bielymi lištami a doplnkami zvýrazňuje jeho prírodnú matnú štruktúru.

Čítať článok

Realizácia v rodinnom dome v Radoli, kde sme okrem pokládky zabezpečovalo zrezávanie drevenej podlahy na schody.

Čítať článok

Naša zákazníčka si vybrala kvalitnú laminátovú podlahu s prirodzenou štruktúrou, ktorá dodáva laminátovej podlahe moderný a autentický vzhľad. Laminátová podlaha Dub Avant brúsený 159382 na 25 m² v rodinnom domčeku v Žiline - Trnové.

Čítať článok

Naša zákazníčka si vybrala laminátovú podlahu s individuálnym dizajnom a hodvábne matnou štruktúrou. Laminátová podlaha Dub Studioline medový 1744697 sa vyníma na 130 m² v rodinnom domčeku v Bošanoch.

Čítať článok

Náš zákazník si tentokrát vybral vodeodolnú kompozitnú podlahu SPC Dub Infinity prírodný. 

Čítať článok

Realizácia pokládky kompozitnej podlahy PARADOR Modular One Dub Pure prírodný 1730766.

Čítať článok

Realizácie Vinylovej podlahy Parador na lepenie v dekore Dub Memory prírodný v Residence RAJ PARK.

Čítať článok

Drevená podlaha Dub 1744848 sa vyznačuje živým vzhľadom a podčiarkuje prírodný charakter dreva. 

Čítať článok

Kompozitná podlaha SPC Dub šedý bielený 1743001 kupovaná u nášho partnera kamennej predajne Klúčnik Dvere a Podlahy, Holíč.

Čítať článok

Minerálna štruktúra je vyjadrením prirodzenosti. Pôsobí dojmom skutočnej dlažby. Podlaha má 4V drážky a vytvára celkový autentický dojem pre krásny a útulný domov. 

Čítať článok