Možnosti platby

Informácie o nákupe

#Informácie o nákupe 2 minúty čítania

1. Platba prevodom (zálohová faktúra)

Tovar môžete uhradiť na základe zálohovej faktúry, ktorá Vám príde po potvrdení objednávky, platbu môžete vykonať bankovým prevodom, alebo vkladom na naše číslo účtu. Náš obchodník Vás bude kontaktovať ohľadom potvrdenia objednávky a následne Vám zašle zálohovú faktúru e-mailom, ktorú uhradíte v prospech nášho slovenského bankového účtu (t.j. neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby, pri priamom vklade na náš bankový účet, platíte banke jednorázový poplatok podľa aktuálneho sadzobníka banky). Akonáhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky sa spustí proces vybavenia objednávky, o čom Vás budeme informovať. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude odrezervovaná a jej následné vybavenie sa môže časovo posunúť.

Bankovné spojenie SEPA: Tatra banka, a.s. IBAN: SK1211000000002924842258 / SWIFT(BIC) kód: TATRSKBX, variabilný symbol pre úhradu je číslo Vašej zálohovej faktúry.

2. Platba kartou cez internet

Rýchla a bezpečná platba objednaného tovaru kreditnou alebo debetnou platobnou kartou, prostredníctvom platobnej brány CardPay, ktorú prevádzkuje Tatra banka, a.s. Platba sa uskutoční ihneď po dokončení transakcie. Ak platíte kartou prvýkrát, na bráne CardPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Doporučujeme si nechať údaje o karte zapamätať a budúce platby prebehnú rýchlejšie, bez nutnosti opakovaného zadávania údajov z karty. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a plne bezpečný. Všetky údaje o Vašej karte zostávajú uložené na strane banky. Viac o nakupovaní prostredníctvom platobnej brány CardPay sa dozviete na oficiálnej informačnej stránke Tatra banky

3. Platba na dobierku

Na dobierku je možné platiť len objednávky do 120,-- € s DPH, v hotovosti alebo platobnou kartou pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu. Poplatok za platbu na dobierku je 1,20,- € s DPH.

4. Platba osobne na predajni

Tovar môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou na predajni: SOLIDWAY, s.r.o., Štrková 973/23A, 010 01 Žilina.