V druhej polovici marca je najlepšie zabojovať a zbaviť sa jarnej únavy upratovaním a vytriedením vecí, ktoré môžu spraviť radosť niekomu ďalšiemu. A vo finále aj vám.

Nie nadarmo sa hovorí, že ak si vytriedite veci, uľaví sa vám aj v mysli. Ak máte veci v dobrej kondícii, môžete ich darovať. Novým majiteľom prinesú radosť a vy budete mať dobrý pocit na duši, spojený s voľným priestorom v domácnosti. 

Čítať článok

Jednou z častých otázok zákazníkov je, aký je rozdiel medzi PVC podlahou a vinylovou podlahou. Pokiaľ nepracujete v odbore stavebníctva, rozdiel nemusíte vôbec poznať. Vinylová podlaha a podlaha z PVC, teda Polyvinylchloridu, predsa musia byť to isté. V tomto článku zodpovieme najčastejšie nejasnosti nielen ohľadom PVC a vinylových podláh.

 

Čítať článok

Počuli ste už o podlahe, ktorá je ideálna pre deti? Alebo ste ju z tohto pohľadu vôbec neriešili? Možno si poviete, že podlaha predsa nezohráva až takú úlohu, aby sme nad ňou toľko špekulovali. Vyberiete si jednoducho tú, ktorá sa vám páči. 

Čítať článok

Výber podlahy je zdĺhavý a dôležitý proces, ktorým vieme získať naozaj krásny priestor, ale vieme si tým aj poriadne zavariť. Preto je dôležité sa s výberom neunáhliť a nechať si poradiť od profesionálov. Oboznámenie sa s druhmi podláh vám uľahčí následný výber správnej podlahovej krytiny. Pre špecifické požiadavky sú vyvinuté rôzne druhy podláh, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú údržbu. Napríklad pre kuchyňu a kúpeľňu je potrebné zvoliť kvalitnejší vodeodolný materiál, ktorý sa nenaruší pri styku s vodou, častým chodením či umývaním. 

Čítať článok

Dizajnové podlahy v štýle Japandi získavajú na popularite, kombinácia japonského koloritu a scandi dizajnu sa prejavila aj do širšieho portfólia toho, po čom doma chodíme - japandi sú dnes aj podlahy laminátové, vinylové či drevené. 

Čítať článok

Škandinávske interiéry sa vyznačujú minimalizmom, jasnými farbami, jednoduchým, prírodným dizajnom a všadeprítomnou bielou. 

Čítať článok

Ak vás zaujíma, ktoré podlahy sú trendy tohto roka máme pre vás rebríček najpopulárnejších dekorov podláh.

Čítať článok

Myslíte si, že ste profesionál a že už o montáži podláh viete skoro všetko? Možno Vás prekvapí koľko zásadných vecí neviete, alebo ich robíte nesprávne.

Čítať článok

Tak ako sú ľudia a ich predstavy o bývaní individuálne, taký je aj náš sortiment laminátových podláh.

Čítať článok

Výber podlahy je zásadný krok, kedy už váš priestor dostáva rozmery domova. Vybrať podlahu nie je také jednoduché pokiaľ nepracujete v podlahovej oblasti.

Čítať článok

Drevené podlahy Parador v sebe spájajú prirodzenosť, individualitu a odolnosť. Veľký výber vynikajúcich druhov dreva v rôznych veľkostiach lamiel, povrchových úprav a inštalačných riešení.

Čítať článok