Aplikácia podložky je dôležitým krokom pred každou inštaláciou podlahy plávajúcim spôsobom. 

Čítať článok

Pojem "plávajúca podlaha" sa nevzťahuje na typ podlahového materiálu, ale na spôsob inštalácie, ktorý je možné použiť s rôznymi materiálmi, vrátane laminátových, drevených, vinylových, či kompozitných podláh. 

 

Čítať článok

Výber podlahovej krytiny je oveľa komplikovanejší ako iba hľadanie najlepšie vyzerajúceho dekoru. 

Čítať článok

Objavte s nami miesta, ktoré inšpirovali dizajnovú kolekciu drevených, vinylových, laminátových a kompozitných (modular one) podláh.

 

Čítať článok

Laminát je odolný, zdravý a mimoriadne ľahko sa oň stará. Je ideálny na použitie v najrôznejších obytných priestoroch.

Čítať článok

Cestujte s nami po celom svete a ponorte sa s nami do príbehov 8 miest sveta, 8 inšpirácii na unikátne podlahy od svetových dizajnérov. Všetkých nás spája jedna zem - one ground.

Čítať článok

„Urobíme z vášho domova najkrajší domov na svete“ - s týmto prísľubom už viac ako 40 rokov firma Parador vyvíja produkty aj pre váš domov s najvyššími štandardmi dizajnu a kvality. 

Čítať článok

Aká je najlepšia podlaha pre podlahové kúrenie?

Či už renovujete, alebo si vyberáte podlahu pre novostavbu, v tomto článku uvádzame, ktoré podlahy sú kompatibilné s podlahovým kúrením (UHF). Vysvetlíme vám, ktoré podlahy sú najlepšie a prečo.

Čítať článok

Svet sa stále viac zbližuje, význam komunity do ktorej patríme nadobúda nový hlbší význam. Pre každého jednotlivca je domov ešte silnejším centrom jeho života. Tešíme sa, že sme súčasťou aj Vášho domova s našími podlahami Parador.

Čítať článok

Dobrá správa !!! MÁME OTVORENÉ aj predajné miesta ✅ Na základe rozhodnutia hlavného hygienika a vlády SR môžeme vám byť opäť k dispozícií aj osobne na predajniach ponúkajúcich podlahy PARADOR.

Čítať článok

Ak ste v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podlahy, pri hľadaní ste už určite narazili na kompozitné podlahy, ktoré sú vďaka svojej multifunkčnosti stále žiadanejšie. Doba sa mení, technológie sa vyvíjajú a výnimkou nie sú ani podlahy, ktoré sa snažia byť stále odolnejšie, praktickejšie, prirodzenejšie a krajšie.

Čítať článok

Popis a vlastnosti kompozitných podláh Modular ONE ...

Čítať článok