Drevené podlahy Parador v sebe spájajú prirodzenosť, individualitu a odolnosť. Veľký výber vynikajúcich druhov dreva v rôznych veľkostiach lamiel, povrchových úprav a inštalačných riešení.

Čítať článok

Hydron – zabezpečuje čiastočnú alebo úplnú vodeodolnosť podlahy, preukázanú na základe NALFA testu.

Čítať článok

Predstavujeme jeden z obľúbených dekorov laminátovej podlahy Parador Dub Tradition prírodný. Táto 8mm hrubá podlaha má vodeodolnú kryciu vrstvu z melanínovej živice, ktorá je odolná voči oderu a mikroškrábancom.

Čítať článok

V spoločnosti Parador je udržateľnosť pevne ukotvená vo firemnej kultúre a formuje každodenné kroky. 

 

Čítať článok

Pri montáži podláh odporúčame použitie podložky, ktorá vyrovná menšie nerovnosti podkladu a má pozitívny efekt na akustiku podlahy.

Čítať článok

Jednotlivé lamely, alebo ak chcete dosky, z ktorých sa skladá podlaha môžu mať rôzny formát.

Čítať článok

Drevené podlahy Parador otvárajú možnosti kreatívneho dizajnu vysoko kvalitných podláh. Naše parketové podlahy sú odolné, štýlové, ľahko sa montujú a udržiavajú. Vytvárajú vo vašom dome jedinečnú atmosféru.

Čítať článok

Predstavujeme vám top novinky z dielne vysokovýkonných podláh Parador, made in Germany.

Čítať článok

Veľa z nás potrebuje podlahu, ktorá je vysoko odolná a znesie náročné požiadavky: vlhkosť, vysoká záťaž, rozmerovú stabilitu, náročnejšie teplotné podmienky, nízky tepelný odpor a možnosť pokladať bez dilatácií. Toto všetko kompozitná podlaha SPC spĺňa na vysokej úrovni a bez kompromisov.

Čítať článok

Udržateľnosť je náš základ a ide ruka v ruke s našou zodpovednosť za ochranu prírody pre ďalšie generácie. Naše podlahy sú zdravotne nezávadné a bez obsahu škodlivých látok.

Čítať článok

Vinyl od Parador je rovnako rozmanitý ako ľudia pre ktorých sa vyrába. Vinyl nielenže vyzerá ako prírodná podlaha, ale ona aj tak na dotyk pôsobí.

Čítať článok

Spoločnosť Parador používa pri výrobe len drevo z udržavateľného hospodárstva. Testovaný a certifikovaný materiál na výrobu laminátových podláh pochádza z Európy.

Čítať článok