Podlahy s imitáciou dreva má skoro každý. Sú krásne, príjemné a odolné. Mať však doma originálne drevo je úplne iný zážitok. S drevenými podlahami si nekupujete len luxusnú podlahu, kupujete si jej vlastnosti, ktoré v priebehu bývania číslom neoceníte. Jej teplo, harmóniu, stálosť a jedinečnosť.

Čítať článok

V dobe, kedy väčšina cien materiálov a produktov stále rastie, PARADOR spúšťa ceny až na podlahu! Počas nasledujúcich 60 dní v mesiacoch október a november máte šancu zakúpiť si 53 vodeodolných dekorov z ôsmich kategórií podláh Parador za bezkonkurenčné ceny. Ich cena klesla o 20 a viac percent, kedy viete ušetriť napríklad na Modular ONE podlahe pri 50m2 až 545€! 

Čítať článok

Laminátové podlahy sú na našom trhu už od samotných začiatkov, a nie je divu, že sa stále držia na najvyšších priečkach v súčasnom trende moderného bývania. Vďačia za to odolným vlastnostiam aj dizajnu. Ponúkajú totiž najširší výber drevodekorov, ktoré je možné si vybrať podľa vlastných preferencií. 

Ak už doma laminátovú podlahu PARADOR máte, a chcete, aby vám vydržala čo najdlhšie ako nová, prečítajte si tento článok, kde sa dozviete 7 tipov, ako sa starať o laminátovú podlahu.

Čítať článok

Od 5. júna (pondelok) do 9. júna 2023 (piatok) bude pozastavené expedovanie aj možnosť osobného vyzdvihnutia objednaného tovaru. Prvá expedícia / vyzdvihnutie je naplánovaná na 12. júna 2023 (pondelok).

Čítať článok

V Paradore, nemeckej značke so 40-ročnými skúsenosťami, sa hrdo pýšime prémiovými podlahami. V našom sortimente nechýbajú ani drevené podlahy. Teda akýsi pomyselný strop medzi podlahovými krytinami.

Za celý čas fungovania na trhu sme prešli rôznymi procesmi vývoja a priniesli množstvo inovácií. Preto dnes prinášame na trh jedny z najkvalitnejších podlahových krytín, vychýrených najrealistickejšími dekormi a precíznou kvalitou spracovania. 

Čítať článok

V druhej polovici marca je najlepšie zabojovať a zbaviť sa jarnej únavy upratovaním a vytriedením vecí, ktoré môžu spraviť radosť niekomu ďalšiemu. A vo finále aj vám.

Nie nadarmo sa hovorí, že ak si vytriedite veci, uľaví sa vám aj v mysli. Ak máte veci v dobrej kondícii, môžete ich darovať. Novým majiteľom prinesú radosť a vy budete mať dobrý pocit na duši, spojený s voľným priestorom v domácnosti. 

Čítať článok

Laminátové podlahy sa v posledných rokoch stali populárnou voľbou, a je ľahké pochopiť prečo. Laminát vám umožní dosiahnuť vzhľad nádherných drevených podláh, ktoré máte radi, za polovičnú cenu. A niekedy aj nižšiu. Predstavíme vám bližšie informácie k tejto variante podlahy a to, prečo je už roky najpredávanejšou v našich končinách.

Čítať článok

Jednou z častých otázok zákazníkov je, aký je rozdiel medzi PVC podlahou a vinylovou podlahou. Pokiaľ nepracujete v odbore stavebníctva, rozdiel nemusíte vôbec poznať. Vinylová podlaha a podlaha z PVC, teda Polyvinylchloridu, predsa musia byť to isté. V tomto článku zodpovieme najčastejšie nejasnosti nielen ohľadom PVC a vinylových podláh.

 

Čítať článok

Počuli ste už o podlahe, ktorá je ideálna pre deti? Alebo ste ju z tohto pohľadu vôbec neriešili? Možno si poviete, že podlaha predsa nezohráva až takú úlohu, aby sme nad ňou toľko špekulovali. Vyberiete si jednoducho tú, ktorá sa vám páči. 

Čítať článok

Výber podlahy je zdĺhavý a dôležitý proces, ktorým vieme získať naozaj krásny priestor, ale vieme si tým aj poriadne zavariť. Preto je dôležité sa s výberom neunáhliť a nechať si poradiť od profesionálov. Oboznámenie sa s druhmi podláh vám uľahčí následný výber správnej podlahovej krytiny. Pre špecifické požiadavky sú vyvinuté rôzne druhy podláh, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú údržbu. Napríklad pre kuchyňu a kúpeľňu je potrebné zvoliť kvalitnejší vodeodolný materiál, ktorý sa nenaruší pri styku s vodou, častým chodením či umývaním. 

Čítať článok