Počuli ste už o podlahe, ktorá je ideálna pre deti? Alebo ste ju z tohto pohľadu vôbec neriešili? Možno si poviete, že podlaha predsa nezohráva až takú úlohu, aby sme nad ňou toľko špekulovali. Vyberiete si jednoducho tú, ktorá sa vám páči. 

Čítať článok

Výber podlahy je zdĺhavý a dôležitý proces, ktorým vieme získať naozaj krásny priestor, ale vieme si tým aj poriadne zavariť. Preto je dôležité sa s výberom neunáhliť a nechať si poradiť od profesionálov. Oboznámenie sa s druhmi podláh vám uľahčí následný výber správnej podlahovej krytiny. Pre špecifické požiadavky sú vyvinuté rôzne druhy podláh, ktoré vám zabezpečia bezstarostnú údržbu. Napríklad pre kuchyňu a kúpeľňu je potrebné zvoliť kvalitnejší vodeodolný materiál, ktorý sa nenaruší pri styku s vodou, častým chodením či umývaním. 

Čítať článok

Dizajnové podlahy v štýle Japandi získavajú na popularite, kombinácia japonského koloritu a scandi dizajnu sa prejavila aj do širšieho portfólia toho, po čom doma chodíme - japandi sú dnes aj podlahy laminátové, vinylové či drevené. 

Čítať článok

Škandinávske interiéry sa vyznačujú minimalizmom, jasnými farbami, jednoduchým, prírodným dizajnom a všadeprítomnou bielou. 

Čítať článok

Ak vás zaujíma, ktoré podlahy sú trendy tohto roka máme pre vás rebríček najpopulárnejších dekorov podláh.

Čítať článok

Myslíte si, že ste profesionál a že už o montáži podláh viete skoro všetko? Možno Vás prekvapí koľko zásadných vecí neviete, alebo ich robíte nesprávne.

Čítať článok

Tak ako sú ľudia a ich predstavy o bývaní individuálne, taký je aj náš sortiment laminátových podláh.

Čítať článok

Výber podlahy je zásadný krok, kedy už váš priestor dostáva rozmery domova. Vybrať podlahu nie je také jednoduché pokiaľ nepracujete v podlahovej oblasti.

Čítať článok

Drevené podlahy Parador v sebe spájajú prirodzenosť, individualitu a odolnosť. Veľký výber vynikajúcich druhov dreva v rôznych veľkostiach lamiel, povrchových úprav a inštalačných riešení.

Čítať článok

Hydron – zabezpečuje čiastočnú alebo úplnú vodeodolnosť podlahy, preukázanú na základe NALFA testu.

Čítať článok

V spoločnosti Parador je udržateľnosť pevne ukotvená vo firemnej kultúre a formuje každodenné kroky. 

 

Čítať článok

Jednotlivé lamely, alebo ak chcete dosky, z ktorých sa skladá podlaha môžu mať rôzny formát.

Čítať článok