Naša zákazníčka z Nedzedze si vybrala kompozitnú podlahu s mimoriadne autentickým povrchom. Moderný svetlý dekor Dub Pure, ktorý svojím jemným matným nádychom zdôrazňuje štruktúru dreva.

Čítať článok

Zákazník z obce Veľká Hradná: „Kompozitná podlaha SPC Basic na 100% spĺňa kritérium pomer cena-kvalita. Výborné služby zákazníkom od zasielania vzorky podlahy až po dodávku tovaru, vrátane odbornej komunikácie.

Čítať článok

Drevené podlahy Parador otvárajú možnosti kreatívneho dizajnu vysoko kvalitných podláh. Naše parketové podlahy sú odolné, štýlové, ľahko sa montujú a udržiavajú. Vytvárajú vo vašom dome jedinečnú atmosféru.

Čítať článok

Juraj si vybral vinylovú podlahu Parador Mineral grey Dlažba/Kameň, ktorá patrí medzi obľúbené dlažbové dekory.

Čítať článok

Naša zákazníčka z Rajeckých Teplíc si vybrala podlahu z kolekcie One Ground ocenenú „zlatom“ na renomovanej súťaži MUSE Design Award 2020 za produktový dizajn. 

Čítať článok

Ďalší spokojný zákazník s našou kompozitnou podlahou Parador Modular ONE Dub Spirit dymový. Prírodná a zároveň odolná podlaha s jemne matným nádychom zdôrazňuje štruktúru dreva na podlahovej ploche 164 m².

Čítať článok

Boli sme pozrieť laminátovú podlahu z dielne Parador u našej spokojnej zákazníčky z Brodna pri Žiline. Je to veľmi pekná dizajnová laminátová podlaha, ktorá sa vyníma na 220m².

Čítať článok

Predstavujeme vám top novinky z dielne vysokovýkonných podláh Parador, made in Germany.

Čítať článok

Veľa z nás potrebuje podlahu, ktorá je vysoko odolná a znesie náročné požiadavky: vlhkosť, vysoká záťaž, rozmerovú stabilitu, náročnejšie teplotné podmienky, nízky tepelný odpor a možnosť pokladať bez dilatácií. Toto všetko kompozitná podlaha SPC spĺňa na vysokej úrovni a bez kompromisov.

Čítať článok

Udržateľnosť je náš základ a ide ruka v ruke s našou zodpovednosť za ochranu prírody pre ďalšie generácie. Naše podlahy sú zdravotne nezávadné a bez obsahu škodlivých látok.

Čítať článok

Vinyl od Parador je rovnako rozmanitý ako ľudia pre ktorých sa vyrába. Vinyl nielenže vyzerá ako prírodná podlaha, ale ona aj tak na dotyk pôsobí.

Čítať článok

Spoločnosť Parador používa pri výrobe len drevo z udržavateľného hospodárstva. Testovaný a certifikovaný materiál na výrobu laminátových podláh pochádza z Európy.

Čítať článok