Nekonečné fjordy, šumiace lesy a priezračné jazerá - to ponúkajú krajiny Škandinávie. A práve táto pôsobivá príroda je inšpiráciou pre štýl bývania a zariaďovania.

Čítať článok

Je načase sa rozhodnúť aký druh podlahy zvolíte? Bude to drevo, laminát, vinyl, kompozit alebo dlažba, či kameň?

Čítať článok

Už teraz sa môžete tešiť na nové špeciálne dekory, technické inovácie a nové výrobky. Pozrite si krátku ukážku, čo pre vás Parador chystá.

Čítať článok

Realizácia podlahového materiálu 140 m2. Okrem podlahy je ukážka lepenej celovinylovej podlahy na stenu v kúpeľni rovnakého dekoru podlahy.

Čítať článok

Realizácia podlahového materiálu 110 m2 . Formát lamely 2200 x 243 mm. Povrchová úprava melamínová živica. Laminátovú podlahu „Made in Germany“.

Čítať článok

Aplikácia podložky je dôležitým krokom pred každou inštaláciou podlahy plávajúcim spôsobom. 

Čítať článok

Pojem "plávajúca podlaha" sa nevzťahuje na typ podlahového materiálu, ale na spôsob inštalácie, ktorý je možné použiť s rôznymi materiálmi, vrátane laminátových, drevených, vinylových, či kompozitných podláh. 

 

Čítať článok

Výber podlahovej krytiny je oveľa komplikovanejší ako iba hľadanie najlepšie vyzerajúceho dekoru. 

Čítať článok

Objavte s nami miesta, ktoré inšpirovali dizajnovú kolekciu drevených, vinylových, laminátových a kompozitných (modular one) podláh.

 

Čítať článok

Laminát je odolný, zdravý a mimoriadne ľahko sa oň stará. Je ideálny na použitie v najrôznejších obytných priestoroch.

Čítať článok

Cestujte s nami po celom svete a ponorte sa s nami do príbehov 8 miest sveta, 8 inšpirácii na unikátne podlahy od svetových dizajnérov. Všetkých nás spája jedna zem - one ground.

Čítať článok