Podlahová a stavebná chémia / P.č.: P1744863

Opravná sada Parador Premium 1744863 na podlahy

79,99 € s DPH (Uvedená cena je za 1 ks)

Vyberte si počet balení ( 1 balenie = 1 ks):

Doprava zdarma pri nákupe nad 120,00 € s DPH

Neviete sa rozhodnúť a chcete vidieť podlahu v skutočnosti? Radi vám zašleme vzorku

Mám záujem o vzorku

Prezrite si ako vyzerá podlaha v rôznych miestnostiach, napríklad aj u vás v obývačke

Spustiť Room Designer

Naše podlahy je možné zakúpiť aj u našich predajcov zastupujúcich jednotlivé kraje

Zobraziť predajcov

Máte otázky? Sme tu pre vás, stačí sa len spýtať a my vám radi odpovieme

Spýtajte sa odborníka

Parametre produktu

  • Typ výrobku Oprava povrchu podláh
  • Ostatné na opravu škrabancov a iných poškodení povrchov podláh

Popis produktu

Opravná sada Parador Prémium je komplexná sada na opravu škrabancov a iného poškodenia podlahy.

Obsah: 15 tvrdých voskových tyčiniek (4cm), tavné pero vrátane 3x batérií, pero na retušovanie. Okrem toho je súčasťou balíka hoblík vrátane, hubka, brúsna aj leštiaca handrička a bavlnenej handričky.

Postup:

1. Poškodené miesto pred opravou očistite, vysušte a odmastite bielim hoblíkom a hnedou brúsnou handričkou. Odstráňte prípadne voľné, vyčnievajúce časti.

2. Výber farby, roztavenie a zmiešanie: Dbajte na to, aby ste vždy použili viac farebných odtieňov od svetlých po tmavé. Zapnite tavné pero – pero s taviacim hrotom sa okamžite zahreje. Roztavte malé množstvo plniaceho materiálu a zmiešajte.

3. Vyplnenie: Nechajte zmes vosku zatiesť do poškodeného miesta. Pozor: Poškodené miesto musíte vždy trochu preplniť. Hrot tavného pera po každom použití očistite bavlnenou handričkou.

4. Zarovnanie: Na zarovnanie použite biely hoblík. Teraz môžete povrch odmastiť pomocou šedého rúna. Pre zarovnanie pravouhlých vnútorných hrán použite obvodové drážkovanie hoblíka.

5. Odmastenie: Povrch odmastite pomocou hubky.

6. Pre ochranu pred prachom a nečistotami môžete urobiť konečný náter pomocou lakovacieho retušovacieho pera. Pretrepte pero cc 15 sekúnd.

7. Pred každým použitím podržte pero v handričke špicom hore a stlačte v mieste označenia „P“. Tým pero odvzdušnite. Potom dajte pero špicou dole a znovu stlačte v mieste „P“. Prvý lak utrite do handričky, aby náter nebol prevedení v nadmernom množstve. Prelakujte poškodené miesto rovnomerne jedným smerom. Ak lak prestane tiecť znova stlačte v mieste „P“. Po použití umyte špičku štetca pod vodou a osušte handričkou.

Teraz je vaše poškodené miesto dlhodobo chránene a opravené.

9. Po zaschnutí opraveného miesta môžete úroveň lesku opatrne upraviť pomocou brusnej a leštiacej handričky. Zelenou stranou miesto vyleštite, bude sa viac lesknúť. Ak chcete, aby bolo miesto matnejšie, použite bielu stranu.

Na stiahnutie

Video

Referencie

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Opravná sada Parador Premium 1744863 na podlahy

Produkty Parador kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú "pôdu" pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená "living performance".

Pre nás, dizajn je vyjadrením osobnosti: kladie dôraz na individualitu a nezávislosť myšlienok. Náš interný tím dizajnérov a spolupráca s vynikajúcimi osobnosťami z medzinárodnej dizajnérskej scény sú zárukou tohto rozsahu. Výsledkom sú presvedčivé a neobvyklé produkty, ktoré podčiarkujú tvrdenie, že Parador je kreatívny leader.

Obytné priestory sú vyjadrením našho individuálného prístupu k životu a našich vlastných individuálnych potrieb. Mať vysoké požiadavky znamená, uvedomovať si význam kvality. V Parador sa snažíme zjednotiť toto povedomie o kvalite so zmyslom pre praktickosť, so zmyslom pre dobu, v ktorej žijeme.

Podlahy Parador sa vyznačujú funkčným zložením a inteligentnými technológiami. Napríklad náš patentovaný click systém zaručuje ľahkú inštaláciu, impregnácia hrán chráni pred vlhkosťou a vrchná nášlapná vrstva zaisťuje veľmi vysokú odolnosť. Naše testy ukazujú, že podlahy sú vhodné aj pre najnáročnejšie použitie.

Parador ponúka špičkovú kvalitu "Made in Germany". Naše dlhoročné skúsenosti poskytujú slušný základ pre neúnavné úsilie stále rozvíjať naše odborné znalosti vo všetkých relevantných oblastiach. Kvalita produktov spojená s brilantnými dekormi a perfektné dielenské spracovanie charakterizuje dokonalý vzhľad inštalácií Parador.