Úchyty k soklovým lištám / P.č.: P475751

Úchyt na SL 4, SL 18 soklové lišty, červený, plastový (24 ks/bal vrátane skrutiek a hmoždiniek)

16,99 € s DPH (Uvedená cena je za 1 bal)

Vyberte si počet balení ( 1 balenie = 1 bal):

Doprava zdarma pri nákupe nad 120,00 € s DPH

Neviete sa rozhodnúť a chcete vidieť podlahu v skutočnosti? Radi vám zašleme vzorku

Mám záujem o vzorku

Prezrite si ako vyzerá podlaha v rôznych miestnostiach, napríklad aj u vás v obývačke

Spustiť Room Designer

Naše podlahy je možné zakúpiť aj u našich predajcov zastupujúcich jednotlivé kraje

Zobraziť predajcov

Máte otázky? Sme tu pre vás, stačí sa len spýtať a my vám radi odpovieme

Spýtajte sa odborníka

Parametre produktu

  • Kolekcia k lištám SL4, SL5, SL18
  • Názov dekoru Červený
  • Vzdialenosť medzi úchytmi 40 - 50 cm

Popis produktu

Soklová lišta Parador červená pre SL 4/5/18 je neviditeľná technológia svoriek pre soklové lišty Parador SL 4, SL 5 a SL 18. Klipy je možné ľahko odstrániť na tapetovanie alebo maľovanie.

Má integrované vedenie káblov až do hrúbky 5 mm. Spony na lište sa ľahko montujú, a to aj vďaka praktickej vŕtacej šablóne. 1 balenie stačí na montáž 4 pásov alebo 10 bežných metrov.

Obsah balenia: 24 klipov, 24 hmoždiniek, 24 skrutiek, 1 pomôcka na vŕtanie a polohovanie

Video

Referencie

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Úchyt na SL 4, SL 18 soklové lišty, červený, plastový (24 ks/bal vrátane skrutiek a hmoždiniek)

Produkty Parador kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú "pôdu" pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená "living performance".

Pre nás, dizajn je vyjadrením osobnosti: kladie dôraz na individualitu a nezávislosť myšlienok. Náš interný tím dizajnérov a spolupráca s vynikajúcimi osobnosťami z medzinárodnej dizajnérskej scény sú zárukou tohto rozsahu. Výsledkom sú presvedčivé a neobvyklé produkty, ktoré podčiarkujú tvrdenie, že Parador je kreatívny leader.

Obytné priestory sú vyjadrením našho individuálného prístupu k životu a našich vlastných individuálnych potrieb. Mať vysoké požiadavky znamená, uvedomovať si význam kvality. V Parador sa snažíme zjednotiť toto povedomie o kvalite so zmyslom pre praktickosť, so zmyslom pre dobu, v ktorej žijeme.

Podlahy Parador sa vyznačujú funkčným zložením a inteligentnými technológiami. Napríklad náš patentovaný click systém zaručuje ľahkú inštaláciu, impregnácia hrán chráni pred vlhkosťou a vrchná nášlapná vrstva zaisťuje veľmi vysokú odolnosť. Naše testy ukazujú, že podlahy sú vhodné aj pre najnáročnejšie použitie.

Parador ponúka špičkovú kvalitu "Made in Germany". Naše dlhoročné skúsenosti poskytujú slušný základ pre neúnavné úsilie stále rozvíjať naše odborné znalosti vo všetkých relevantných oblastiach. Kvalita produktov spojená s brilantnými dekormi a perfektné dielenské spracovanie charakterizuje dokonalý vzhľad inštalácií Parador.