Kupujúci (v prípade ak je fyzická osoba) oznámi predávajúcemu svoje meno, priezvisko, adresu pre doručenie vrátane PSČ, číslo telefónu a e-mailu..

Čítať článok

Na Slovensku za posledné roky vzrástol záujem o vysokú kvalitu a prvotriedny dizajn v oblasti podláh. Za týmto záujmom sa skrýva väčší prehľad a informovanosť, ktoré nám poskytol internet. Veľa Slovákov sa už neuspokojí s podlahou, ktorá nespĺňa najvyššie štandardy a kvalitu. Presne pre túto skupinu ľudí sme spustili eshop s Nemeckou značkou PARADOR.

Čítať článok

Poradíme Vám ako si najlepšie vybrať a nakúpiť

 

Čítať článok

Tieto obchodné podmienky sa vzťahujú na zmluvy uzatvorené na diaľku v e-shope www.parador.sk medzi predávajúcim a kupujúcim podľa Zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku.

Čítať článok

Predávajúci zodpovedá za vady, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim. Pri použitých veciach nezodpovedá za vady vzniknuté ich použitím alebo opotrebením.

Čítať článok

Tento reklamačný formulár môžte použiť v prípade, že si chcete v súlade s reklamačnými podmienkami uplatniť reklamáciu...

Čítať článok

Všeobecne patria podlahy a podlahové príslušenstvo z logistického pohľadu k náročnejším skupinám doručovaných tovarov. Tovar je dlhý, ťažký a často krát aj veľmi krehký. Najčastejšie je expedovaný na prepravných paletách. Aj napriek týmto nevýhodám sa nám darí vďaka precíznemu zabaleniu, použitiu ochranných prvkov a starostlivým výberom prepravcu zabezpečiť jeho bezproblémové a bezpečné doručenie.

Čítať článok

Za objednaný tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom (zálohová faktúra), katrou cez internet, na dobierku alebo osobne na predajni v závislosti na vybranom spôsobe dopravy.

Čítať článok