Kompozitná podlaha SPC - 100% vodeodolná

Veľa z nás potrebuje podlahu, ktorá je vysoko odolná a znesie náročné požiadavky: vlhkosť, vysoká záťaž, rozmerovú stabilitu, náročnejšie teplotné podmienky, nízky tepelný odpor a možnosť pokladať bez dilatácií. Toto všetko kompozitná podlaha SPC spĺňa na vysokej úrovni a bez kompromisov.

Naše prémiové kompozitné podlahy SPC kombinujú najmodernejšie technológie s najvyššou kvalitou. Pre veľký úspech v roku 2021 rozširujeme radu kompozitných podláh SPC o kolekciu Classic 2070 s nášľapnou vrstvou 0,55 mm a triedou záťaže 33. Podlahy sú k dispozícii v populárnom dlhom formáte 1209 x 225 x 6 mm, ale máme aj úplne nový formát v kolekcii Trendtime 8 - a to extra dlhý formát 1522 x 225 x 6 mm.

Dekory kompozitnej podlahy SPC >>

Podlaha je 100% odolná voči vode. Je vyrobená na báze minerálov a polymérov, čo znamená, že nebude nevhodne reagovať s vodou a aj v prípade vytopenia sa podlahe nič dramatické nestane. Môže byť pre vás ideálnou voľbou napríklad aj do kúpeľne, kuchyne či chodby, ktoré sú najviac skúšane vodou aj záťažou. 

Prehľad najdôležitejších vlastnosti SPC podlahy:

  • Rozmerovo stabilná pre plochy až do 400 m² (20 x 20m)
  • Vhodná aj do vlhkých priestorov (kuchyne, kúpeľne)
  • Vhodná k francúzskym oknám a do zimných záhrad
  • Ideálna na podlahové kúrenie
  • Bez dilatácie medzi miestnosťami
  • Príjemne teplá na dotyk a tichá pri chôdzi
  • Antibakteriálny povrch
  • 100% vodeodolná
  • Integrovaná protihluková podložka – okrem parozábrany nie je žiadna ďalšia podložka potrebná ani vhodná.

Kolekcie kompozitnej podlahy SPC

Vďaka svojej jedinečnej štruktúre kompozitná podlaha SPC vydrží všetky podmienky a dá sa flexibilne použiť. Vďaka mäkkému materiálu podlahy je chôdza naboso samozrejmosťou, kde krok za krokom cítiť prirodzenú pružnosť a kvalitu materiálu.

Basic 5.3

Kolekcia pre všetkých, ktorí nakupujú výhodne, ale nechcú sa vzdať kvality. V kolekcii Basic nájdete presvedčivý výber atraktívnych podláh, ktoré urobia z každého domova skutočný domov.

Formát 1209 x 225 x 5.3 mm s nášľapnou vrstvou 0,3 mm. 

Classic 2070

Nekompromisná kvalita s klasickým dizajnom, ktorý možno použiť takmer kdekoľvek. Kolekcia Classic je určená pre náročných zákazníkov pre dizajn a kvalitu. Formát 1209 x 225 x 6 mm s nášľapnou vrstvou 0,55 mm. 

Trendtime

Okúzli všetkých, pre ktorých je aj podlaha vyjadrením osobitosti a životného štýlu. Kolekcia spája jedinečné prevedenie pre štýlové vybavenie v rytme doby. Kolekcia Trendtime 8 vo formáte 1522 x 225 x 6 mm a Trendtime 5 vo formáte 914 x 457 x 6 mm s nášľapnou vrstvou 0,55 mm.

Edition

Exkluzívna a špeciálna kolekcia, ktorú tvoria medzinárodné trendy a kultúrne vplyvy. Návrhy spoločnosti Parador spolu s renomovanými návrhármi tvoria podlahy so zárukou jedinečného dizajnu kvality a zároveň maximálnej funkčnosti.

Iconics

V oblasti výroby je jedinečnosť stále dôležitejšia. Iconics sú produkty s charizmou. Sú to jedinečné dizajnérskej podlahy s neobvyklým vzorom.

Zdravá, antibakteriálna a hygienická podlaha SPC. Je nekompromisná v kvalite a štýlová v dizajne.