Odolnosť a kvalita

Najvyššie technické prevedenie je vidieť v každom detaile. Od profesionálneho spracovania materiálu vo výrobe až po unikátnu presnosť pri “skladaní” jednotlivých dielov pri pokládke. Presvedčenie ktoré nadobudnete, keď chytíte Parador lamelu (dosku) do ruky hovorí sámo za seba. Najvyššie prevedenie kvality podlách, Made in Germany!

Dlhá živostnosť a vysoká odolnosť, to sú hlavné výhody použitej nosnej dosky “Aqua-Proof”. Táto špeciálne vyrobená HDF (drevovláknitá doska lisovaná pod vysokým tlakom) má najlepšie vlastnosti na trhu, t.j. najvyššiu hustotu a najnižšiu napučavosť. To zabezpečuje, že podlahy Parador sú veľmi pevné (tuhé) a aj pri vysokom a dlhom zaťažení si zachovávajú pôvodný vzhľad a vlastnosti. Keď zdvihnete balenie podlahy parador tak to aj pocítite, je takmer raz tak ťažké ako iné podlahy.

 

Impregnácia hrán - z pohľadu vodeodolnosti nášlapnej strany podlahy sú najkrytickejšie hrany, resp. priznané drážky, ktorými sa jednotlivé dosky podláh dotýkajú, spájajú. Preto sú všetky hrany zabezpečené patentovanou ochranou proti napučaniu. Impregnácia hrán a Aqua-Proof nosná HDF doska robia laminátové podláhy Parador veľmi odolnými aj pri extrémnych podmienkach.

 

Obzvlášť odolný povrch, tzv. nášľapná vrstva bude chrániť Vašu podlahu aj pri tých najnáročnejších podmienkach používania proti mikroškrabancom.