Online návrh interiéru

Služby, ktoré ponúkame

#Služby, ktoré ponúkame 2 minúty čítania

Vyskúšajte podlahu podľa vášho výberu jediným kliknutím. 

Začnite teraz

"Room Designer" – je špeciálna aplikácia, ktorá vám umožní si pozrieť vami vybranú podlahu "položenú" v miestnosti u vás doma. Je to úplne jednoduché. Môžete si odfotiť vašu miestnosť doma alebo vybrať z našich predvolených miestnosti. A potom už len vyberáte tie správne dekory podláh Parador.

Každá miestnosť je inak zariadená, má iné svetelné podmienky a pomáha tak vytvoriť zákazníkovi celkovú predstavu podlahy v čo najrealistickejších podmienkach. Vizualizácia slúži ako doplnok v nákupnom procese a má pomôcť spolu s reálnymi vzorkami vystavenými na predajni, alebo vzorkami zaslanými kuriérom - ukázať konkrétnu podlahu v celej jej farebnej škále. Častokrát sa stáva, že fyzické vzorky ukazujú len časť dekorovej škály konkrétnej podlahy a až na väčšej ploche zákazník získa reálnejšiu predstavu celkového vzhľadu podlahy v priestor.

Ako používať Room Designer Parador

Máte dve možnosti použitia

  1. Vlastná odfotená miestnosť
  • Nahrajte vlastnú fotku miestnosti, kde chcete zmeniť alebo položiť novú podlahu.
  • Vyberte si dekory z jednotlivých kolekcií podláh Parador.
  • Skúšajte rôzne farebné variácie dekorov podláh.
  1. Výber z piatich miestnosti v aplikácii
  • Vyberte jednu z miestnosti ponúkaných roomdesignerom.
  • Vyberte si dekory z jednotlivých kolekcií podláh Parador.
  • Skúšajte rôzne farebné variácie dekorov podláh.

Je dôležité upozorniť, že vzniknutá vizuálizácia je orientačná, nakoľko jej výslednú reálnosť ovplyvňuje veľa aspektov, ktoré do toho vstupujú. Prípadná rozdielna svetlosť Vášho interiéru a svetlosť vybranej podlahy sú asi tie najzreteľnejšie. V každom prípade je Room Designer výborným nástrojom pri rozhodovaní sa o tej správnej podlahe pre Vaš interiér. 

Ak by ste potrebovali pomôcť pri práci s roomdesignerom, neváhajte nás kontaktovať!

Druhým online nástrojom je plánovač podláh Parador

S Planovačom Parador si môžete jednoducho naplánovať izbu online. Vyberte si z rozsiahlej ponuky laminátových, drevených, či vinylových podláh alebo z radu Modular ONE a Eco Balance PUR. Nemusíte si sťahovať plánovač izieb, svoj nápad na interiérový dizajn si môžete okamžite a bez záväzkov vyskúšať online.