Prečo si vybrať eshop PARADOR.sk?

Na Slovensku za posledné roky vzrástol záujem o vysokú kvalitu a prvotriedny dizajn čo sa týka podláh. Za týmto záujmom sa skrýva väčší prehľad a informovanosť, ktoré nám poskytol internet. Veľa Slovákov sa už neuspokojí s podlahou, ktorá nespĺňa najvyššie štandardy a kvalitu. Práve pre túto skupinu ľudí sme spustili eshop s nemeckou značkou PARADOR. 

Podlaha sa obstaráva bežne na dlhšie životné obdobie. Počas tohto obdobia sa na nej odohrá veľa životných príbehov a udalostí, ktoré za sebou nechávajú stopu. Či už sú to nejaké domáce príhody, radosti, alebo len Váš domáci miláčik je viac živý, chcete aby si podlaha zachovala svoje charakteristické vlastnosti. Podlahy PARADOR splnia Vaše náročné požiadavky a vďaka svojmu špecifickému zloženiu vydržia viac ako podobné podlahy od iných výrobcov.

Výrobca Parador GmbH (Nemecko) patrí medzi svetovú špičku. Vo svojich výrobkoch spája inovatívne technológie, remeselnú kvalitu, aktuálne trendy dizajnu a materiály pre zdravé bývanie. 

Charakteristickou vlastnosťou PARADORU je veľký dôraz na dizajn. Na podlahe sa podieľajú svetoví dizajnéri a podlahy značky PARADOR od roku 2004 získali mnoho ocenení. Posledné, obzvlásť významné, je najvyššie ocenenie Red Dot Award od medzinárodných odborníkov na dizajn

Dizajnéri: Alfredo Häberli, Konstantin Grcic, Ross Lovergrove, Zaha Hadid, Werner Aisslinger, Jean Nouvel, Jean-Marie Massaud, Karim Rashid, Matteo Thun, Ora-Ito, Piero Lissony, Ro­n­an & Er­wan Bou­roullec, Ben van Berkel

Tešíme sa, že sa nám na slovenský trh podarilo priviesť skutočne kvalitný sortiment v podobe tohoto e-shopu. Veríme, že s výberom budete naozaj spokojní. 

Ďakujeme za komentár