Laminát je odolný, zdravý a mimoriadne ľahko sa oň stará. Je ideálny na použitie v najrôznejších obytných priestoroch.

Čítať článok

Cestujte s nami po celom svete a ponorte sa s nami do príbehov 8 miest sveta, 8 inšpirácii na unikátne podlahy od svetových dizajnérov. Všetkých nás spája jedna zem - one ground.

Čítať článok

Aká je najlepšia podlaha pre podlahové kúrenie?

Či už renovujete, alebo si vyberáte podlahu pre novostavbu, v tomto článku uvádzame, ktoré podlahy sú kompatibilné s podlahovým kúrením (UHF). Vysvetlíme vám, ktoré podlahy sú najlepšie a prečo.

Čítať článok

Svet sa stále viac zbližuje, význam komunity do ktorej patríme nadobúda nový hlbší význam. Pre každého jednotlivca je domov ešte silnejším centrom jeho života. Tešíme sa, že sme súčasťou aj Vášho domova s našími podlahami Parador.

Čítať článok

Dobrá správa !!! MÁME OTVORENÉ aj predajné miesta ✅ Na základe rozhodnutia hlavného hygienika a vlády SR môžeme vám byť opäť k dispozícií aj osobne na predajniach ponúkajúcich podlahy PARADOR.

Čítať článok

Ak ste v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podlahy, pri hľadaní ste už určite narazili na kompozitné podlahy, ktoré sú vďaka svojej multifunkčnosti stále žiadanejšie. Doba sa mení, technológie sa vyvíjajú a výnimkou nie sú ani podlahy, ktoré sa snažia byť stále odolnejšie, praktickejšie, prirodzenejšie a krajšie.

Čítať článok

Popis a vlastnosti kompozitných podláh Modular ONE ...

Čítať článok

Niekoľko tipov, ako si správne vybrať podlahu do kuchyne.

Čítať článok

Bratislava, Košice, Žilina, Trenčín, Ružomberok, Piešťany, Martin... postupne pridávame referencie od predajcov PARADOR z celého Slovenska.

Čítať článok

Vinylové podlahy sú v zahraničí veľmi obľúbené a u nás na Slovensku si už tiež našli cestu k domácnostiam aj firmám.

Čítať článok

Pripravili sme pre Vás TOP 10 najvyhľadávanejších a najpredávanejších podláh. Rebríček sme zostavovali na základe predajnosti, referencií a vyhľadávanosti, ktoré sme získali počas 6 rokov veľkoobchodných aj maloobchodných skúseností. V TOP desiatke sa nachádzajú laminátové, vinylové aj drevené podlahy.

Čítať článok

Parador kombinuje umenie s požiadavkami na výkon. Pre nás je umenie života ocenením krásy a inšpiráciou z nej v každom okamihu. Výkon je trvalou črtou nášho života. Deň za dňom požadujeme výkon. Podávanie denno-dennej výkonnosti si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami.

Čítať článok