Žiaľ predajne ponúkajúce sortiment značky PARADOR musia byť zatvorené, avšak internetová predajňa, eshop www.parador.sk FUNGUJE naďalej! Tovar expedujeme a dovezieme až k Vám domov, aby ste vy nemuseli nikde chodiť. Vyberte si z viac ako 500 rôzných podláh, soklových líšt, podložiek a iného príslušenstva ...

Čítať článok

Ak ste v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podlahy, pri hľadaní ste už určite narazili na kompozitné podlahy, ktoré sú vďaka svojej multifunkčnosti stále žiadanejšie. Doba sa mení, technológie sa vyvíjajú a výnimkou nie sú ani podlahy, ktoré sa snažia byť stále odolnejšie, praktickejšie, prirodzenejšie a krajšie.

Čítať článok

Niekoľko tipov, ako si správne vybrať podlahu do kuchyne.

Čítať článok

Bratislava, Košice, Žilina, Trenčín, Ružomberok, Piešťany, Martin... postupne pridávame referencie od predajcov PARADOR z celého Slovenska.

Čítať článok

Vinylové podlahy sú v zahraničí veľmi obľúbené a u nás na Slovensku si už tiež našli cestu k domácnostiam aj firmám.

Čítať článok

Pripravili sme pre Vás TOP 10 najvyhľadávanejších a najpredávanejších podláh. Rebríček sme zostavovali na základe predajnosti, referencií a vyhľadávanosti, ktoré sme získali počas 6 rokov veľkoobchodných aj maloobchodných skúseností. V TOP desiatke sa nachádzajú laminátové, vinylové aj drevené podlahy.

Čítať článok

Parador kombinuje umenie s požiadavkami na výkon. Pre nás je umenie života ocenením krásy a inšpiráciou z nej v každom okamihu. Výkon je trvalou črtou nášho života. Deň za dňom požadujeme výkon. Podávanie denno-dennej výkonnosti si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami.

Čítať článok

Po vynikajúcom štarte vinylového programu v roku 2012, Parador pokračuje a zdvojnásobuje svoj sortiment odolných vinylových podláh.

Čítať článok

Všetky tie úžastné momenty, zoznámenia, tanec, oslavy, príchody a odchody sú súčasťou života, ktorý prežívate na podlahách Parador už 40 rokov.

Čítať článok