Už čoskoro na Parador.sk! Vášeň ruka v ruke s prevedením

Už teraz sa môžete tešiť na nové špeciálne dekory, technické inovácie a nové výrobky. Pozrite si krátku ukážku, čo pre vás Parador chystá.

Nový rad produktov Parador 2021: Laminátová podlaha Hydron a Modular ONE Hydron

Už teraz sa môžete tešiť na nový produktový rad „Hydron“ pre Modular ONE a laminátové podlahy. Tieto podlahy boli vyvinutý s cieľom dosiahnuť, čo najlepšie výsledky aj vo vlhkom prostredí. Výsledkom sú inovatívne podlahy, ktoré predstavujú novú triedu z hľadiska odolnosti voči vode a vlhkosti. Tým obsadili najvyššiu pozíciu v rebríčku kvality, dokonalosti a životnosti.

Modulárny ONE Hydron

Odolné. Atraktívne. Vodoodolné.

Vďaka svojej špeciálnej štruktúre je elastická podlahová krytina 100% vodoodolná a vhodná aj na renováciu vďaka nízkej montážnej výške. Modular ONE Hydron je možné bez problémov pokladať aj do miestností s vysokou vlhkosťou - a bez akýchkoľvek časových obmedzení.

Nová vodoodolná a rozmerovo stabilná polymérová základná doska a vodotesný polymérový podklad kombinujú vynikajúcu kvalitu a vodoodpudivé vlastnosti.

Laminátové podlahy Hydron 600

Pre naše laminátové podlahy „Hydron 600“ sme optimalizovali komponenty produktu, aby sme zabránili prieniku vody. Rok 2021 bude patriť novej generácií laminátových podláh od spoločnosti Parador.

Vášeň pre krásu, estetiku a dizajn sa stretáva so špičkovým technickým výkonom a inováciami - takto sa predstavuje rad Parador 2021. Neustály vývoj je hybnou silou širokej škály nových produktov a riešení.

Už čoskoro produktové inovácie Parador pre rok 2021 - Vášeň sa stretáva s výkonom!