Vášeň ruka v ruke s výkonom 2021: Modular ONE a Modular ONE Hydron

Blog

#Blog 3 minúty čítania

Modular ONE je náš najnovší, ale zároveň najúspešnejší produkt v rade Parador. Udržateľnosť je náš základ a ide ruka v ruke s našou zodpovednosť za ochranu prírody pre ďalšie generácie. Naše podlahy sú zdravotne nezávadné a bez obsahu škodlivých látok.

Nie je nič fascinujúcejšie ako príroda. S Modular ONE sme vyvinuli podlahu, ktorá je vernou kópiou prírodným materiálov ako drevo a kameň, čo sa týka vzhľadu, cítenia a funkcie. Podlaha je na dotyk aj pocit ako skutočné drevo/kameň, ale zároveň sa rovnako ľahko čistí ako laminátové podlahy.

Modular ONE je absolútny všestranný pracovník – tiež vo vodoodolnej verzii - Modular ONE Hydron, naozaj v každej miestnosti. Vďaka zvukovej izolácii, pružnému a teplému povrchu premení každé miesto na útulný domov.

Nová rada Modular ONE Hydron nie je len výkonná a pokročilá viacvrstvová podlaha v autentických a súčasných vzoroch. Podlaha je aj vodoodolná a teda aj ideálna pre vlhké miestnosti. Táto podlaha je zdravá pre domácnosti a ľahká na udržiavanie.

Podlaha bez zmäkčovadiel a škodlivých látok a rôzne certifikáty a ceny ako Modrý anjel svedčia o našom postoji k zdravému bývaniu.

Predstavujeme kolekcie kompozitnej podlahy Modular ONE

Modular ONE

Mimoriadne autentické povrchy. Podlahy s odolným povrchom a integrovaným korkovým podkladom zaisťujú optimálnu akustiku miestnosti, teplú chôdzu a pohodlie pod nohami. Podlahy vyrobené bez akýchkoľvek plastifikátorov. Modular ONE spĺňa najvyššiu kvalitu normy – pre zdravé bývanie v domácnosti.

Dekory kompozitnej podlahy Modular ONE >>

Modular ONE Hydron

Podlahy vybavené špeciálnym vodoodolným jadrom a akustickým podkladom. Výber vzorov z kolekcie Modular ONE nájdete aj u Modular ONE Hydron - pre rôzne izby s rôznymi požiadavkami môžete mať jednotný vzor dekoru.

Pri Modular ONE Hydron sme nahradili špeciálnu HDF dosku na báze dreva za HDF doskou na báze polyméru. A korkovú akustickú podložku za polymérovú akustickú podložku. A výsledok? Podlaha je 100% vodoodolná. Podlaha má vysoko kvalitnú polypropylénovú dekoračnú vrstvu, ktorá už je vodoodolná. Preto môžeme zaručiť vodotesnosť pre zákazníka bez časového obmedzenia. Modular ONE Hydron má nízku montážnu výšku len 5,5 mm, preto je veľmi vhodná pri renováciách, kde sa v niektorých prípadoch počíta každý milimeter.

Dekory kompozitnej podlahy Modular ONE Hydron >>

Edition

Exkluzívna a špeciálna kolekcia, ktorú tvoria medzinárodné trendy a kultúrne vplyvy. Návrhy spoločnosti Parador spolu s renomovanými návrhármi tvoria podlahy so zárukou jedinečného dizajnu kvality a zároveň maximálnej funkčnosti.

Iconics

V oblasti výroby je jedinečnosť stále dôležitejšia. Iconics sú produkty s charizmou. Sú moderným výrazom s ikonografickým potenciálom: odvážne, nevšedné a s výrazným charakterom.